З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ей! А Ви вже готові до новорічного шаленства?

Перед тим як приступити до підписування святкових листівок та нарізання салатиків, ми хочемо сказати ще кілька слів, які зможуть підсумувати цей неймовірний рік.

2016 став для нас абсолютним шаленством. Це рік можна сміливо ознаменувати часом сміливих ідей, стрімкого росту, та, пов’язаної з цим великої кількості роботи.

Але ми, незмінно не боїмось ані труднощів, ані перепон, що постають на нашому шляху у процесі втілення цих ідей у життя. Нам є за що бути вдячними тобі, 2016!

Перш за все – це наші випускники, яких за цей рік назбиралось понад 2000 і більше 80% із них змогли знайти себе в айті-сфері та отримати омріяну роботу. Чи не чудово?

Цього року ми відкрили HR-Академію, ВЕБ-маркетинг академію та створили багато нових курсів та познайомили вас із чудовими викладачами.  Відкрили філію Академії в Луцьку, коворкінг, провели безліч майстер-класів та цікавих зустрічей. І Ви дуже помиляєтесь, якщо думаєте, що ми на цьому зупинимось.

    

У 2017 ми готуємо ще більше цікавих сюрпризів, тому, якщо ви досі не з нами – мерщій долучайтесь до виру айті-подій! Для нас – це:

  • Відкриття Logos Language School – єдиної спеціалізованої мовної школи з вивчення англійської мови для ІТ-спеціалістів.
  • Відкриття напряму вивчення проектного менеджменту, бізнес аналітики та Sales school для ІТ-спеціалістів.
  • Запуск курсу Game Development для тих, хто любить не просто грати у комп’ютерні ігри, але хоче і створювати їх;
  • Нові гранти, стипендії та можливості для наших студентів!

Тому, ми не боїмось відкрити Вам вже зараз те, що будемо загадувати під святковий дзвін курантів. Нових звершень, амбітних досягнень, глобальних цілей та їх втілення. А ще – створення ідеального майданчику для розвитку IT-сфери Львова. Приєднуйтесь та ставайте частинкою наших змін!

Записатися

 


×
Записатися

 ×